Przestronny salon

Salon jest centralnym pomieszczeniem domu czy mieszkania. O przestronnym salonie marzy prawie każdy z nas. To tutaj gromadzi się rodzina, tu przyjmujemy znajomych, wygłupiamy się z dziećmi, odpoczywamy po kolejnym ciężkim dniu w pracy i oglądamy ulubione seriale. Nie ma wątpliwości, że jest to przestrzeń wymagająca szczególnej uwagi na etapie projektowania. Rozwiązaniem, które w ostatnich latach zyskało uznanie architektów i inwestorów są wizualizacje wnętrz w technologii 3D. Takie projekty realizujemy w Motionwave, gwarantując zachwycający efekt i spełnienie nawet najambitniejszych oczekiwań estetycznych.

Wizualizacje architektoniczne, nazywane też potocznie wizualizacjami 3D, to znakomity punkt wyjścia do cieszenia się salonem, który z jednej strony będzie maksymalnie funkcjonalny, a z drugiej efektowny. Kluczowe jest to, aby połączyć względy praktyczne z designem preferowanym przez domowników. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć przestrzeń relaksu, wpisującą się w rytm życia mieszkańców, a także zachwycającą wizualnie.

salon fotel półka
salon półka

Fotorealistyczne wizualizacje 3D są trendem, który przynosi liczne korzyści również na etapie realizacji projektu. Wykonawca zyskuje precyzyjnie nakreśloną wizję architektoniczną, dzięki czemu może łatwiej określić zarówno koszt, jak i termin zakończenia prac.

Projekt zrealizowany dla jednego z naszych Klientów miał wykorzystać potencjał otwartej przestrzeni. Sięgnęliśmy po styl skandynawski, który zachwyca minimalizmem, funkcjonalnością, ale i daje pole do popisu w zakresie dobierania designerskich dodatków. Salon jest jasny, przestronny, ma wielkomiejski charakter.

Profesjonalne wizualizacje domów pozwalają w pełni ocenić ostateczny wygląd np. salonu i upewnić się, że dana koncepcja odpowiada inwestorom. Skorzystaj z naszej oferty tworzenia wizualizacji 3D. Cennik naszych projektów nie jest stały – każdą realizację wyceniamy indywidualnie na podstawie m.in. przewidywanego zakresu prac. Napisz lub zadzwoń, przedstaw nam swoje oczekiwania, a my przygotujemy bardzo korzystną ofertę.

przestronny salon
solon fotel