Wizualizacje produktowe przedstawiają finalny wygląd przedmiotu, a technologia 3D pozwala na odzwierciedlenie najmniejszych szczegółów.

Wizualizacja produktu pozwoli Państwu zaprezentować swój produkt w atrakcyjny i nowoczesny sposób. Pomoże to skłonić potencjalnych klientów na ich zakup lub skorzystanie z usługi. Przykładowym zastosowaniem wizualizacji produktu są m.in.:

Dlaczego wizualizacja produktu?

Ogromnym atutem wizualizacji produktowej jest oszczędność czasu. Przygotowanie gotowej wizualizacji zajmuje znacznie mniej, niżeli realizacja standardowej sesji fotograficznej. Dodatkowym plusem jest możliwość wprowadzania praktycznie nieograniczonej ilości modyfikacji. Produkt można modyfikować, zmieniać wersje kolorystyczne, ujęcia bądź cały jego wygląd. To także doskonałe narzędzie jeżeli chodzi o prototypowanie i przedstawienie klientowi produktu, który jeszcze fizycznie nie istnieje, ale trzeba pokazać jego wygląd, bądź przedstawić sposób działania.
Wizualizacje produktu zaprezentować można w formie statycznych ujęć, animacji 3D, bądź obrotu 360, co umożliwi pokazanie go z każdej strony.

Zobacz także rzuty całych mieszkań w kategorii wizualizacje architektoniczne.

Wizualizacje takich pomieszczeń jak sypialnia, pokój dzienny, pracownia, kuchnia czy łazienka znajdziesz w kategorii wizualizacje wnętrzSprawdź też jak wykorzystać pełen potencjał animacji.