Przykładowe zastosowanie wizualizacji

Wizualizacja wnętrz w dzisiejszych czasach jest nie ocenionym narzędziem pozwalającym szybko zaprezentować dany produkt, wnętrze bądź budynek. Jest to nie tylko wygodne i tanie rozwiązanie dające bardzo dużo możliwości technologicznych, ale również dostępne dla każdego. Przykładowo wizualizacja wnętrz pozwala na szybką edycję projektu i wdrożenie nowego pomysłu. W porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami typu sesja fotograficzna która jest bardzo problematyczna pod kątem organizacyjnym i czasowym. Dzięki wizualizacji zmiana koloru ścian czy mebli to jedno kliknięcie myszką – sesja fotograficzna tego nie umożliwia. Dodatkową zaletą wyboru wizualizacji jest czas realizacji. Praca na modelach 3d mebli pozwala bardzo szybko uzyskać fotorealistyczną wizualizację. 

Wykorzystaj potencjał grafiki

Kolejną zaletą użycia wizualizacji jest możliwość przekształcenia jej w animację 3d. Pozwala to na pokazanie pomieszczenia w atrakcyjny i nowoczesny sposób. 
Dzięki wprowadzeniu tego rozwiązania strona internetowa przykuwa oko potencjalnego klienta.
Wizualizacja jest nie ocenionym sposobem na prezentacje przyszłej inwestycji developerskiej. Zyskaj szansę na pokazanie fotorealistycznych ujęć budynku na etapie projektu, przez co klient może wyobraz sobie jak mógł by poczuć się mieszkając w danej przestrzeni. 

Wizualizacje architektoniczne


Przydatnym jest tutaj też pokazanie rzutów 3d na całe mieszkanie. Wizualizacje architektoniczne są nie zastąpioną prezentacji przyszłej inwestycji. Umożliwiają developerowi na prezentacje osiedla w postaci baneru reklamowego bądź galerii na stronie internetowej. Kolejnym atutem wykorzystania wizualizacji 3d jest użycie jej do prototypowania i wizualizacji produktu. To rozwiązanie jest potrzebne w przypadku gdy produkt fizycznie nie istnieje. Można wykonać prototyp według rysunków technicznych, następnie dokonać wydruku 3d i sprawdzić ergonomię i wygląd w rzeczywistości. Dodatkową zaletą jest możliwość wykonania wizualizacji produktu w formie fotorealistycznych ujęć. Pozwala to na idealną prezentację produktu nie odbiegającą jakością do fotografii produktowej. 

Wizualizacja produktowa


Kolejną zaletą wizualizacji produktu od fotografii jest możliwość nanoszenia różnych wariantów oświetlenia, otoczenia itp. Fotografia nie daje pełnej kontroli nad obróbką produktu.
Gotowy model 3d produktu można bardzo szybko przekształcić w animcję obrotu 360 stopni i umieścić ją na stronie internetowej. Dzięki temu produkt jest lepiej zaprezentowany a klient ma możliwość obserwacji go z każdej strony. 

Wizualizacja produktowa

Zapoznaj się z naszym portfolio i przekonaj się co możesz zyskać!

Comments are closed